FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KATALOG PRODUKTÓW
President Texas

Antena samochodowa, wysokość 208 cm. Przeznaczona jest zarówno do samochodów dostawczych jak i osobowych, tam, gdzie antena ma zapewniać maksymalny zasięg. Jednym słowem antena dla fanatyków dobrej jakości sygnału na maksymalnych odległościach w swoim Mobilu. Model ten posiada możliwość regulacji kąta pochylenia promiennika poprzez śrubę.

 

President Dakota

President Dakota to antena o bardzo dobrych parametrach i osiągach. Podstawa magnetyczna o średnicy 14 cm gwarantuje pewny montaż i łatwość przenoszenia anteny między pojazdami. Gumowa osłona chroni dach przed porysowaniem. Długi 4 - metrowy kabel umożliwia montaż nawet w dużych samochodach.
 

President Florida

Markowa antena na podstawie magnetycznej zapewniająca podstawową łączność. Przeznaczona do pojazdów gdzie nie ma możliwości zamontowania anteny na stałe lub wtedy gdy okazjonalnie korzystamy z radia CB w samochodzie. Bardzo dobrze spisuje się w dużych miastach - jest krótka i można z nią wjeżdżać do parkingów podziemnych.

 

President Georgia

Najmniejsza antena marki President - tylko 32 cm wysokości. Mała i zgrabna antena, bardzo wygodna w obsłudze - zważywszy na wielkość, nie ma kłopotów z chowaniem jej do bagażnika. Nie rzuca się w oczy. Mimo, iż jest niewysoka, posiada bardzo dobry zasięg. Sprawdza się szczególnie w dużych miastach i aglomeracjach, można z nią - zamontowaną na dachu - śmiało wjeżdżać do parkingów podziemnych i garaży.
 

President Michigan

Antena CB President Michigan, to jedna z nielicznych pochylanych anten magnesowych. Antenę można pochylać pod dowolnym kątem, co jest o tyle istotne, iz umożliwia bezproblemowy wjazd do niskich pomieszczeń. Poza tymi udogodnieniami antena posiada bardzo dobre parametry umożliwiające wysoką jakość odbioru i zasięg.

President Missouri

Antena Missouri to jedna z najbardziej popularnych i najciekawszych wizualnie anten uznanej marki President. Przy długości zaledwie 73 cm Missouri jest wygodna w korzystaniu i przechowywaniu, jednacześnie zapewniając bardzo dobre osiągi. Magnetyczna podstawa gwarantuje łatwy montaż - wystarczy położyć antenę na środku dachu. 

President ML 145

Antena President ML-145 przeznaczona jest dla Mobilków, którzy lubią dobrą jakość sygnału i rozmowy na dalekich odległościach. Antena montowana jest za pomocą dużego magnesu o średnicy prawie 15 cm, dzięki czemu antena jest stabilna nawet podczas dużych prędkościach.

President Ohio

President Ohio to niewielka antena o długości 85 cm. Magnetyczna podstawa gwarantuje łatwy montaż - wystarczy położyć antenę na środku dachu. President Ohio nadaje się doskonale do samochodu osobowego lub dostawczego. Posiada bardzo dobrą jakość odbioru i zasięg. Jej niewielkie wymiary oraz dodatkowa funkcjonalność - można ją ustawić (złamać) w pozycji poziomej - powoduje, że sprawdza się w dużych miastach (nie ma potrzeby jej ściągania wjeżdżając do garażu).

Hustler IC-100

Magnetyczna antena samochodowa o rewelacyjnych parametrach, o zasięgu nawet do 15 km , dzięki bardzo mocnemu magnesowi wspaniale trzyma się dachu, nawet podczas podróży z prędkością powyżej 200 km/h . Antena przy długości 1 m posiada zysk 4 dB. Długi - 4,6 m - kabel pozwala na dogodne umieszczenie anteny w każdym samochodzie. Antena Hustler IC-100 jest najpopularniejszą anteną magnesową w Polsce, charakteryzuje się jednym z najlepszych stosunków jakości do ceny, spośród wszystkich anten CB dostępnych na rynku.

Wilson

Magnetyczna antena samochodowa o rewelacyjnych parametrach , wspaniale trzymająca się dachu. Antena przy długości 1 m posiada zysk 4 dB , a podstawa magnetyczna wyposażona jest w bardzo silny magnes, dzięki czemu doskonale trzyma się dachu nawet podczas podróży z dużymi prędkościami. Długi , 5 m kabel pozwala na dogodne umieszczenie anteny w każdym samochodzie.

Sirio AS-100MAG

Antena samochodowa z podstawa magnetyczną Sirio  AS-100 , o wysokość 1020mm i podstawie 12,5 mm. Przeznaczona do samochodów ciężarowych, dostawczych oraz osobowych gdzie antena ma zapewniać przyzwoity zasięg. Antene tą cechuje bardzo wysoka jakość wykonania.  Obsługuje 40 kanałów zgodnie ze standardem CB. Bardzo prosty montaż, wystarczy umieścić podstawę magnetyczną na dachu auta, a przewód anteny podłączyć do CB-Radia.
W zestawie: Antena z cewką, podstawa  magnetyczna z 4 metrowym kablem zakończonym wtykiem do CB.

Sirio ML-145

Antena magnetyczna Włoskiej firmy Sirio model ML-145.  Z uwagi na wysokość przydatna w samochodach dostawczych i osobowych.
W zestawie: antena z cewką, głowica (podstawa z magnesem o średnicy 12,5cm), kabel antenowy z wtyczką. Jedna z najlepszych na rynku anten z serii ML 145. Posiada rewelacyjne parametry pracy.

Midland ML145

Alan ML 145 jest jedną z bardziej znanych anten serii ML 145 na rynku polskim. Jest to antena z solidną podstawą magnesową i bardzo dobrymi parametrami. Solidność wykonania pozwoli na długotrwałe używanie jej w każdych warunkach.

Sunker Elite 115

SUNKER ELITE CB 115 jest wysokiej klasy samochodową anteną CB montowaną na podstawie magnesowej. Zastosowane na etapie produkcji komponenty wysokiej jakości gwarantują bezawaryjną pracę przez wiele lat. Podstawa magnesowa umożliwia bezpieczne użytkowanie anteny nawet przy prędkościach powyżej 150 km/h. Dodatkowym atutem tej anteny jest modna przezroczysta cewka.

Sunker Elite 116

Sunker 116 to antena - niższa siostra anteny Sunker 116 o długości 75cm, zapewnia doskonały odbiór jak i nadawanie. Zamontowana na magnesie o średnicy 15cm zapewnia dobrą przyczepnośc anteny nawet przy dużych prędkościach.

Lemm AT 1063

Jest to bardzo dobra i popularna antena firmy Lemm. Często jest stosowana do samochodów dostawczych gdzie wysokość anteny ma znaczenie. Antena na magnes o wysokości 85 cm montowana na podstawie magnesowej DV na tzw. motylek z możliwością pochylania i składania jej. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58, zalutowany wtyk do radia PL 259/6 oraz podkładka gumowa pod podstawę magnetyczną.
 

Lemm AT 1231

Jest to bardzo dobra i popularna antena firmy Lemm. Często jest stosowana do samochodów osobowych oraz dostawczych. Antena na magnes o wysokości 133 cm montowana na podstawie magnesowej DV na tzw. motylek z możliwością pochylania i składania jej. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58, zalutowany wtyk do radia PL 259/6 oraz podkładka gumowa pod podstawę magnetyczną.
 

Presenter Misssouri

Antena Presenter Missouri to podróbka jednej z najbardziej popularnych i najciekawszych wizualnie anten uznanej marki President. Przy długości zaledwie 73 cm Missouri jest wygodna w korzystaniu i przechowywaniu, jednacześnie zapewniając bardzo dobre osiągi. Magnetyczna podstawa gwarantuje łatwy montaż - wystarczy położyć antenę na środku dachu. 

Presenter Georgia

Następna antena z serii Presenter - podróbek anten marki Presidenta, ma tylko 32 cm wysokości. Mała i zgrabna antena, bardzo wygodna w obsłudze - zważywszy na wielkość, nie ma kłopotów z chowaniem jej do bagażnika. Nie rzuca się w oczy. Mimo, iż jest niewysoka, posiada bardzo dobry zasięg. Sprawdza się szczególnie w dużych miastach i aglomeracjach, można z nią - zamontowaną na dachu - śmiało wjeżdżać do parkingów podziemnych i garaży

Presenter Florida

Następna antena z serii Presenter - podróbek anten marki Presidenta. Antena ta jest na podstawie magnetycznej i zapewnia podstawową łączność. Przeznaczona do pojazdów, gdzie nie ma możliwości zamontowania anteny na stałe lub wtedy gdy okazjonalnie korzystamy z radia CB w samochodzie. Bardzo dobrze spisuje się w dużych miastach - jest krótka i można z nią wjeżdżać do parkingów podziemnych.