FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KATALOG PRODUKTÓW
President Alabama

President Alabama przeznaczona jest do radiotelefonów CB na pasmo 27Mhz. Antena montowana jest poprzez wkręcenie główki antenowej bezpośrednio w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 16mm). Duża i dobrze osadzona cewka ( zysk +5 dBi i moc 1500 W P.E.P.) zapewnia znakomite parametry odbioru i nadawania. W antenie tej istnieje możliwość złamania bata pod kątem, aż do 90 stopni.

President New Alaska

President New Alaska, to antena do radiotelefonów CB na pasmo 27Mhz..  Antena montowana jest poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 16mm).  W nowym wydaniu, model Alaska ma podwyższone parametry, jak wzmocnienie sygnału oraz duża moc szczytowa (zysk +6 dBi oraz 500 W P.E.P.), która  pozwala na komfortowy nasłuch jak i czyste nadawanie.

President California

Antena serii Presidenta przeznaczona do montażu na lusterko lub reling. Parametry zysku +3 dBi oraz moc 120 w P.E.P. pozwala tej antenie uzyskiwać bardzo dobre parametry odsłuchu i nadawania.

President Carolina

President Carolina to bardzo dobra antena CB z regulowanym kątem pochylenia. Antena ta, to dobry wybór dla kierowców, którzy chcą zamontować antenę na stałe i wjeżdżać z nią do garażu lub na parkingi podziemne. Jest ona montowana poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 10-15mm). Dobre parametry: zysk +3 dBi i moc 120 W P.E.P. zapewnia znakomite parametry odbioru i nadawania. W antenie tej istnieje możliwość złamania bata pod kątem, do 90 stopni. Jej małe wymiary - tylko 430 mm wysokości oraz możliwość pochylenia, powodują, iż jest często zakładana również do wysokich samochodów, takich jak: autobusy, samochody ciężarowe, czy dostawcze.
 

President Colorado 1200

President Colorado, to najmocniejsza antena z rodziny President montowana na stałe.  W modelu tym wysokie parametry, jak wzmocnienie sygnału, duża moc szczytowa (zysk +6 dBi oraz 2000 W P.E.P. przy długści fali 7/8), oraz długi na prawie 2 metry bat, pozwalaja zarówno na komfortowy nasłuch jak i czyste nadawanie na maksymalnych odległościach. Antena montowana jest poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 16mm).  W antenie tej istnieje możliwość złamania bata pod kątem, aż do 90 stopni.

President Gamma 90

Antena Gamma, jest mało popularną anteną Presidenta, acz niesłusznie, bowiem jej parametry odsłuchowo-nadawcze należą do bardzo dobrych (+3 dBi oraz 400 w P.E.P.). Niektóre anteny montowane na stałe mogą tylko o takich parametrach pomarzyć. Antena montowana jest poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 13 mm). Mocowanie bata Gammy z jego główką śrubą na motylek, jest bardzo praktycznym udogodnieniem.

President Hawaii

Przeznaczona do samochodów dostawczych oraz osobowych gdzie antena ma zapewniać dobry zasięg a jednocześnie nie będzie trzeba jej zbyt często składać. Antena montowana jest poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 13 mm).

President Indiana

Antena montowana jest poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 10-15mm). W antenie tej istnieje możliwość złamania bata pod kątem, aż do 90 stopni.

President Iowa

Przeznaczona do samochodów dostawczych oraz osobowych, gdzie antena ma zapewniać dobry zasięg, a jednocześnie nie będzie trzeba jej zbyt często składać. Antena montowana jest poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 13 mm). W antenie tej istnieje możliwość złamania bata pod kątem, aż do 90 stopni. Jej niewielkie wymiary - tylko 1 metr wysokości oraz możliwość pochylenia, powodują, iż jest często zakładana do wysokich samochodów, takich jak: autobusy, samochody ciężarowe, czy dostawcze.
 

President Kentucky

Antena montowana jest poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 13 mm). W antenie tej istnieje możliwość złamania bata pod kątem, aż do 90 stopni.

President Maryland

President Maryland to bardzo dobra antena CB z regulowanym kątem pochylenia. Antena montowana jest poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 13 mm). Antena ta, ma ponadprzeciętne parametry: zysk +5 dBi, moc 500 W P.E.P. oraz długość fali 7/8, które zapewniają znakomite parametry odbioru i nadawania. W antenie tej istnieje możliwość złamania bata pod kątem, do 90 stopni.

President Minilog

Antena Minilog posiada niezłe parametry nadawczo-odbiorcze ( zysk +4 dBi oraz moc 250 W P.E.P.). Montowana jest poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 13 mm). Mocowanie bata anteny Minilog z jego główką śrubą na motylek, jest bardzo praktycznym udogodnieniem.

President Mississippi

Antena Mississippi to bliźniacza antena magnesówki Missouri. Posiada takie same parametry nadawczo-odbiorcze, czyli wysoką jakość. Antena ta, to dobry wybór dla kierowców, którzy chcą zamontować antenę na stałe i wjeżdżać z nią do garażu lub na parkingi podziemne, w czym również może pomóc możliwość złamania bata pod kątem, do 90 stopni. Jej małe wymiary - 720 mm wysokości oraz możliwość pochylenia, powodują, iż jest często zakładana również do wysokich samochodów, takich jak: autobusy, samochody ciężarowe, czy dostawcze. Antena montowana jest poprzez wkręcenie główki antenowej bezpośrednio w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 16mm).

President Oregon

Antena Oregon posiada niezłe parametry nadawczo-odbiorcze ( zysk +4 dBi oraz moc 500 W P.E.P.). Montowana jest poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 13 mm). W antenie tej istnieje możliwość złamania bata pod kątem, do 90 stopni.

President Vermont

Antena Vermont jest krótką 70 centymetrową anteną do montażu bezpośrednio w otworze na dachu mobila (otwór mocowania 10 mm). Dzięki podłużnej, gumowej podstawie, doskonale imituje na dachu antenę samochodową i może być bezpiecznie użytkowana w dużych aglomeracjach, bez strachu, że ktoś ją ukradnie. Można z nią bezproblemowo wjeżdżać do garażu oraz na parkingi podziemne.

President WA-27

Antena o doskonałych parametrach nadawczo-odbiorczych ( zysk +5 dBi oraz moc 1000 W P.E.P.), które pozwalaja zarówno na komfortowy nasłuch jak i czyste nadawanie na maksymalnych odległościach. Antena montowana jest poprzez wkręcenie bezpośrednio główki antenowej w otwór w samochodzie lub na uchwyt montażowy (otwór montażowy 13 mm).  Mocowanie bata WA-27 z jego główką śrubą na motylek, jest bardzo praktycznym udogodnieniem.

Alan 9 Plus

Bardzo solidna antena średniej klasy firmy ALAN.
Antena samochodowa CB o dobrych właściwościach mechanicznych i elektrycznych. Wykonane z dużą starannością i dbałością o walory estetyczne.
 

Alan PC 4

Antena ALAN PC 4 to zadziwiająca w działaniu jak i wyglądzie antena CB. Jest to antena, która łączy w sobie wygodę oraz szerokie spektrum odbioru częstotliwości 25-30 MHz. Jest to antena montażowa, która dobrze pasuje do karoserii i uchwytów. Dodatkowo motylek zwiększa komfort z korzystania przy składaniu czy całkowitym demontażu. Antena ta często jest montowana do samochodów dostawczych i ciężarowych. Wyposażona jest w przewód antenowy i wtyk UHF.

Alan PC 6

Jest to antena montażowa, podobnie jak jej mniejsza siostra PC 4. Często jest montowana do samochodów dostawczych oraz ciężarowych.

Sirtel - Santiago 600

Antena samochodowa,przeznaczona do samochodów dostawczych oraz osobowych, gdzie antena ma zapewniać bardzo dobry zasięg a jednocześnie nie będzie trzeba jej zbyt często składać.Antena montowana jest po przez wkręcenie w gniazdo podstawy albo w uchwyt.

Sirtel - Santiago 1200

Antena samochodowa,przeznaczona do samochodów dostawczych oraz osobowych, gdzie antena ma zapewniać bardzo dobry zasięg a jednocześnie nie będzie trzeba jej zbyt często składać.Antena montowana jest po przez wkręcenie w gniazdo podstawy albo w uchwyt. Jest to mocniejsza i dłuższa wersja Santiago 600. Antena ta posiada doskonałe parametry i należy do grona anten, na których możemy osiągnąć maksymalne odległości.

Sirtel S 90
Sirtel S-90 to antena montażowa o długości 90cm, która doskonale nadaje się na samochody dostawcze i ciężarowe. Możliwośc montażu na uchwytach typu SF-40 (klapa bagażnika), rynienka lub reling, nadaje się do adaptacji na podstawe magnetyczną typu DV. Jest to bardzo dobra, krótka antena, która posiada doskonałe parametry cena do jakości.
Sirio triflex

Sirio Triflex to trzy funkcyjna antena: CB/FM/GSM. Jest ona doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników radia cb, którzy estetykę traktują wyżej niż maksymalne parametry działania. Antena  ta zastępuje trzy anteny: dla radia cb,radioodbiornika samochodowego i zestawu głośnomówiącego a wyglądem przypomina zwykła antenę radiową o długości 48cm. Zwykle montuje się ją w miejsce na samochodzie, gdzie jest na stałe zamontowana antena samochodowa. Jest ona coraz bardziej popularna również ze względu na coraz częstsze kradzieże anten cb z samochodów

Sirtel S 9 Plus

Przyzwoita antena montażowa, posiadająca podstawowe parametry oraz wysoką jakość wykonania.

Sirtel Gamma

Antena helikalna o bardzo wysokich parametrach. Dobra do samochodu osobowego jak i dostawczego. Ze względu na swoją wagę zalecany montaż bezpośrednio do karoserii, lub na mocniejszym uchwycie.