FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KATALOG PRODUKTÓW
Moov 370

Firma Mio Technology ogłosiła wprowadzenie na polski rynek dwóch nowych modeli z rodziny Mio Moov - 310 i 370. Nowe urządzenia zostały wyposażone oprogramowanie MioMap oraz technologię SiRFInstantFixII.

Mio Moov 200 PL ( mapa Polski)

 Rodzina Moov jest pierwszą wyposażoną standardowo w nową technologię SiRF InstantFixII. Technologia ta przewiduje, gdzie będą znajdować się satelity GPS w momencie włączenia urządzenia, co pozwala uzyskać namiar w ciągu zaledwie pięciu sekund i rozpocząć nawigację od razu po uruchomieniu samochodu. Dodatkowo urządzenie zapamiętuje poprzednie ustawienie satelitów co znacznie przyspiesza kolejne wyszukiwanie sygnału GPS.

Wyraźny i płaski ekran o przekątnej 3,5 cala w inteligentny sposób przełącza się w tryb dzienny i nocny. Do tego dochodzą czytelne mapy i fabrycznie wgrane informacje o położeniu fotoradarów. Dzięki temu Moov 200 to model przeznaczony dla wszystkich, którym zależy na bezpiecznej, bardzo funkcjonalnej i niedrogiej nawigacji.
 

 
Mio PDA A501

Mio A501 - jest to najlepsze rozwiązanie dla nieustannie podróżujących ludzi biznesu, ale także dla tych, którzy podróżują sporadycznie, lecz uwielbiają wygodne i praktyczne urządzenia łączące wiele funkcji. Najnowszy Mio A501 jest urządzeniem wszechstronnym skupiającym w sobie funkcje nowoczesnego komputera kieszonkowego PDA oraz telefonu komórkowego z transmisja danych EDGE. Posiada wbudowany moduł GPS, komunikację z innymi urządzeniami zapewnia port USB oraz moduł Bluetooth. PDA z telefonem GSM, modułem GPS SiRFstar III oraz aparatem 2 MPix. Wyświetlacz TFT 2.7 cala (240 X 320, 65536 kolorów). Czytnik kart pamięci SD/MMC oraz moduł Bluetooth 2.0. Transmisja danych GPRS i EDGE.


 

Mio P360

Mio P360 jest modelem nieskomplikowanym w obsłudze, doskonałym dla osoby, która dokonuje zakupu PDA po raz pierwszy. Prosty i przyjemny w użyciu, stanowi najlepszy wybór dla osób, które zaczynają swoją przygodę z komputerem kieszonkowym. Mio P360 jest bardzo szykowny. Stylowy design przyciąga wzrok a smukły kształt sprawia, że urządzenie mieści się w kieszeni, przez co świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile 6.0, zawiera również aplikację Microsoft Pocket Office oraz umożliwia instalację dodatkowych programów. Palmtop z procesorem Samsung S3C2443 400 MHz, wyświetlaczem TFT 3.5 cala (240 X 320, 65536 kolorów) oraz modułem GPS SiRFstar III. Praca w trybie landscape (poziomym) oraz tradycyjnym.